×

ارتباط با ما

آدرس: تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، پلاک3، واحد21

تلفکس: 02188100880

ایمیل:

شنبه_چهارشنبه 9_19

پنج شنبه 9_15

جمعه و روزهای تعطیل پشتیبانی آنلاین

FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

درباره ما

   مارا بیشتر بشناسید

 

برنامه مدیریت کلینیک اکسیر

گروه فنی مهندسی تلاش به عنوان یکی از پیشگامان ارائه راهکارهای الکترونیک در حوزه سلامت با هدف تولید محصولات و خدمات نوین با تکیه بر استفاده از نیروهای متخصص و بکارگیری آخرین متدولوژی های توسعه نرم افزار و باور استفاده از فناوری روز برای تسهیل روال های درمانی اقدام به طراحی، تحلیل و توسعه اکسیر (EXIR) به صورت جامع نموده است.

اکسیر، بعنوان یک راهکار مفید برای مدیریت انواع مطب ها و کلینیک ها با گردآوری اطلاعات بیماران در بستری مناسب این امکان را در اختیار پزشکان قرار میدهد تا بتوانند در هر زمان به اطلاعات و سابقه بیماران خود دسترسی داشته باشند و امکان استفاده از گزارش های پژوهشی اکسیر وجه تمایز شما نسبت به سایرین است.

 

 

رونمایی از اپلیکیشن قلم نوری اکسیر

تبریک! همکاران عزیز، از این پس میتوانید با استفاده از Tablet یا Galaxy Note قلم دار خود اطلاعات بیمار را یادداشت کنید.
در این برنامه لیست بیماران امروز و سوابق بیمار و یادداشت های گذشته را میبینید. همچنین یادداشت جدید را برای بیمارانتان ایجاد میکنید.
قابل ذکر است که پذیرش توسط منشی با لپتاپ انجام میشود و به صورت شبکه به موبایل ارسال میشود.
به امید اینکه بتوانیم رضایت کامل پزشکان محترم را بیش از پیش به دست آوریم.

خدمات پیام کوتاه :

پیامک یکی دیگر از امکانات ارتباطی مضاعف برنامه مدیریت مطب اکسیر است که به لیست بیماران وقت داده شده ، به صورت اتوماتیک زمان و تاریخ حضور آن ها را یادآوری می نماید. ضمنا این سامانه دارای امکاناتی نظیر:
- امکان ارسال پیامک هوشمند به بیماران در صورت کنسل شدن حضور پزشک
- منشی پیامکی (با امکان جواب دهی خودکار) می باشد.

بک آپ آنلاین از بانک اطلاعاتی:

اکسیر دارای قابلیت پشتیبان گیری آنلاین است بطوریکه با استفاده از این ویژگی در هر لحظه، نسخه پشتیبان از اطلاعات نرم افزار شما در مرکز سرورهای پرقدرت تلاش نت ذخیره می شود تا در مواقع لزوم توسط کارشناسان واحد پشتیبانی اطلاعات ، بازگردانی شود.

تماس خودکار:

تماس خودکار یک خدمت نوآورانه از تلاش نت بوده که با استفاده از این ویژگی زمان و تاریخ حضور بیمار در کلینیک توسط اپراتور گویا یادآوری می شود. موقتا غیرفعال است.

TOP